Освітньо-кваліфікаційний рівень вчителів

Освітньо-кваліфікаційний рівень вчителів

 

Список  педпрацівників   Криворізької   ЗОШ І-ІІІ ступенів 2020-2021 н.р.

  У школі класів ___11__           Всього учнів___143

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Рік народження

Посада

Освіта

(вища,

базова вища,

неповна вища)

Назва навчального закладу, що закінчив,рік закінчення

Спеціальність за дипломом

З якого часу працює

Пед. стаж

Який предмет викладає

Категорія

Курси (який рік, місяць, предмет)

Атестація (рік, місяць)

Гуртки (який, скільки годин)

Заочне навчан

ня( назва закладу, курс)

1

Брильова Наталя

Миколаївна

02.01.1960

Учитель директор

Вища

Харківський

пед.інститут 1982

Біологія

Хімія

15.08.

1982

37

Біологія

 

В

 

2019 Директор з  предметною підготовкою

Біологія

Березень 2019

 

 

2

Шевчук Людмила Олександрівна

10.06.

1982

Завуч з навчально-виховної роботи

Вища

Слов’янський державний педуніверситет

2004

Учитель української мови та літератури та зарубіжної літератури

26.03

2009

17

Українська мова та література

Індивід

Фа культ.

І

 

 

І

І

2018 Вересень з предметною підготовкою Українська мова та література,  Зар.літ

 

2016, березень, 2019 Завуч НВР

 

 

3.

Коврижко Олена Анатоліївна

03.07.1983

Педагог-орган.

Неповна вища

Донбаський  державний педагогічний університет 2014

вихователь

01.09.

2020

10

 

11 тр.

Вихователь

07.06.2019

2020

Танцювальний

2год.

 

4.

Дугельна Олена Миколаївна

02.12.

1978

Учитель початкових класів

Вища

Донецький інститут соціальної освіти 2002

Учитель початк. кл

15.08.

2001

20

3 клас

На дому

 

І

І

 

Лютий 2018

Листопад 2017

Березень 2018

«Розумники і розумниці» 1 год.

 

5.

Сисенко Любов

Михайлівна

05.09.

1965

Учитель початкових класів

Вища

Слов’янський пед.інститут 1989

Початк

класи

 

01.09.

1986

33

4кл.

На дому

Вих ГПД

І

І

І

Грудень

2015

Поч. класи

2020  Вих ГПД

Березень 2017

«Веселкова творчість» 1 год.

 

6.

Мандрика Ганна Якимівна

04.01

1957

Учитель початкових класів

Вища

Бердянський педагогічний інститут

Учитель початк. кл

1982

40

1кл.

На дому

Вих ГПД

І

І

С

Квітень

2020

Березень 2013

 

 

7.

Матвієнко Світлана Анатоліївна

20.11.

1973

Учитель початкових класів

Вища

Краматорський економіко-гуманітарний інститут 2004

 

Учитель початк. кл,

2017

21

2кл.

На дому

інфор

В

В

В

Квітень 2019

Березень 2020

Квітень

2020

«Маленькі майстри» 2 год

 

8.

Єрмоленко Валентина Петрівна

17.11.1950

Учитель

 

Вища

Донецький університет 1973

Укр.м

Укр.л

15.08

1977

46

Укр.мов

 

І

 

Вересень

2015

Ук.мова

 

Березень 2017

 

 

9.

Москаленко Світлана Петрівна

17.12.1969

учитель

 

Вища

Горлівський інститут іноз мов 1992

Анг.м

Німец

01.09.

2007

27

Англ.мов

 

 

В

 

2020 Травень

Березень 2016

 

 

10.

Малєєва Лариса Валетинівна

25.12.

1961

учитель

Вища

Харківський пед.інститут, 1983

Рос.м

Рос.л

14.01.

2019

33

Зар.літ

Рос.мов

факульт.

.істор.У

Вс. істор

В

В

В

С

С

 

Жовтень

2017

Рос.мова

Зар.літ

Квітень 2020

 

 

11.

Кукочка Андрій Миколайович

23.02.1960

Майстер вироб навч

Вища

Ворошиловградський сільгосп.інститут 1985

Інженер-механік

02.01.

2001

19

інформатика

Індивід.

Технології

матем

С

С

С

С

Інформатика

2019

2019

Березень 2019

 

 

13

Громило Валентин Володимирович

20.09.1956

учитель

Вища

Ставропільськийпед.інститут 1985

Географія

біологія

 

15.08

1985

34

Географія

Природоз.

Біологія

Підвез.

І

І

С

С

 

Грудень 2014

географія

Березень 2017

Туристичний

3 год.

 

14.

Брильов Олександр Анатолійович

04.06.1963

учитель

Неповна вища

Донецький спортивний технікум 1983

фізкул

04.12

1983

36

Фіз.культ

Захист Віт

11тр

11тр.

Вересень

2018

Фіз..культ.

Захист Віт.

Березень 2019

Спортивний 5 год

 

15.

Дугельний Дмитро Анатолійович

09.09.1981

учитель

Вища

Слов’янський педінститут 2003

Труд.н

ОБЖ

креслення

15.08.

2000

19

Труд.нав

Креслення

Ос. здор.

Фіз..культ

На дому

Правознав.

Гром.ос.

І

І

І

І

С

С

С

Жовтень2018

Труд.навч.

Креслення

Вересень 2015 Основи здор.

2019 фіз.культ.

Березень 2018

 

 

16

Лях Марина Петрівна

17.09.1977

Учитель

Психолог

(0.5)

Вища

Слов’янський пед.університет 2009

Донецький держ.університ 2012

 

Труд. навча

 

Психолог

 

31.08.

1998

01.09.

2012

21

Технології

психолог

Малювання

На дому

І

ІІ

С

І

Вересень 2015 р

Технології

2020 інклюзія (на дому)

Березень 2016

Березень

2017(психологія)

«Студія екологічного дизайну» 2 год.

 

17

Голузенко Руслан Іванович

28.01

1975

учитель

Вища

Донецький національний університет

Фізика. Викладач

01.09. 2020

9

Фізика

С

Фізика

Лютий 2020

 

29.03.2016

 

 

18

Кулікова Валентина Андріївна

11.05.1952

Учитель

Вища

Донецький університет

1975

Хімія, біологія

2017

43

Хімія

 

І

 

 

 

 

 

19

Іваненко Дар’я Миколаївна

21.09.1992

Заступник з ВР

Вища

Донбаський  державний педагогічний університет 2020

Поч.. кл.,муз.мист.

01.09.

2014

5

Музика

Істор. У

Вс. іст

С

С

С

 

 

Хоровий 2 год.

 

20

Лашина Анастасія Володимирівна

27.01.1992

учитель

вища

Донбаський  державний педагогічний університет,

2014

Математика, інформатика

2014

6

Математика

Фізика

ІІ

С

Березень 2017р.

 

 

 

21

Дугельна Любов Сафронівна

01.01.1952

бібліот

Неповна Вища

Артемівське

 педучилище 1970

Виховат.

01.09.

2001

18

 

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Список  педпрацівників   Криворізької   ЗОШ І-ІІІ ступенів 2017-2018 н.р.

  У школі класів ___11__           Всього учнів___139____

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Рік народження

Посада

Освіта

(вища,

базова вища,

неповна вища)

Назва навчального закладу, що закінчив,рік закінчення

Спеціальність за дипломом

З якого часу працює

Пед. стаж

Який предмет викладає

Категорія

Курси (який рік, місяць, предмет)

Атестація (рік, місяць)

Гуртки (який, скільки годин)

Заочне навчан

ня( назва закладу, курс)

1

Брильова Наталя

Миколаївна

02.01.1960

Учитель директор

Вища

Харківський

пед.інститут 1982

Біологія

Хімія

15.08.

1982

35

Біологія

Індивід

Факульт

В

В

В

Жовтень

2015

Біологія

Березень 2014

 

 

2

Шевчук Людмила Олександрівна

10.06.

1982

Завуч з навчально-виховної роботи

Вища

Слов’янський державний педуніверситет

2004

Вчитель української мови та літератури та зарубіжної літератури

01.09

2000

15

Українська мова та література

І

01.12.2012 Стажування вчителів суспільно-гуманітарного циклу

2016, березень

 

 

3.

Сівкова Марина Олександрівна

23.09.

1981

Завуч з виховної роботи

 

Вища

Слов’янський державний пед.університет 2009

Бердян

ський

держ.

пед. універ

Дошкільне виховання

Практичний психолог

Історія

27.08.

2014

16

Історія

Право

Індивід.

С

2016 Жовтень

Завуч ВР

2017

Березень ЗавучВР

 

.

 

4.

Дугельна Олена Миколаївна

02.12.

1978

Учитель початкових класів

Вища

Донецький інститут соціальної освіти 2002

Учитель початк. кл

15.08.

2001

18

4 клас

Худ.культ

На дому

Вих ГПД

І

С

С

С

Листопад

2014

Поч. класи

Березень 2014

 

 

5.

Сисенко Любов

Михайлівна

05.09.

1965

Учитель початкових класів

Вища

Слов’янський пед.інститут 1989

Початк

класи

 

01.09.

1986

30

1кл.

На дому

Вих ГПД

І

С

С

Грудень

2015

Поч. класи

Березень 2017

 

 

6.

Броваренко Валентина Петрівна

05.01.

1950

Учитель початкових класів

9тр

Ялтинське педагогічне училище

Учитель початк. кл

1969

48

3кл.

На дому

9тр

9тр

02.03.2002

Поч.класи

Березень 2002

«Український фольклор»

1 год

 

7.

Матвієнко Світлана Анатоліївна

20.11.

1973

Учитель початкових класів

Вища

Краматорський економіко-гуманітарний інститут 2004

 

Учитель початк. кл,

2017

 

2кл.

В

Серпень

2017

2017

«Умілі руки» 1 год

Худ-естет

 

8.

Єрмоленко Валентина Петрівна

17.11.1950

Учитель

 

Вища

Донецький університет 1973

Укр.м

Укр.л

15.08

1977

43

Укр.мов

На дому

 

І

І

Вересень

2015

Ук.мова

Листопад 2014

Навч.надом

Березень 2017

 

 

9.

Москаленко Світлана Петрівна

17.12.1969

учитель

 

Вища

Горлівський інститут іноз мов 1992

Анг.м

Німец

01.09.

2007

24

Англ.мов

Індивід.

 

В

В

2016 Жовтень

Березень 2016

 

 

10.

Савіна Олена Сергіївна

22.05.1983

учитель

Вища

Слов’янський пед.університ.

2005

Рос мова, зар.літ, укр.мова та літ

2017

 

Зар.літ

Рос.мов

Індивід

факульт.

С

С

С

С

Жовтень

2015

Рос.мова

Зар.літ

 

Театральний 1 год.

 

11.

Кукочка Андрій Миколайович

23.02.1960

Майстер виробнавч

Вища

Ворошиловградський сільгосп.інститут 1985

Інженер-механік

02.01.

2001

16

майстер

технології

інформант

 

Спец.

Вересень

2013

Інформатика

2010Червень

Технології

 

Березень 2014

 

 

12.

Єрмоленко Валентина Федорівна

12.12.1949

учитель

Вища

Криворізький  державний педагогічний інститут 1972

Математика

Фізика

2017

38

Математик

 

ІІ

Грудень  2012

Березень 2012

 

 

13

Громило Валентин Володимирович

20.09.1956

учитель

Вища

Ставропільськийпед.інститут 1985

Географія

біологія

 

15.08

1985

30

Географія

Природоз.

Біологія

Індивід.прир

Індивбіол.

Інд. геог

Підвез.

І

І

С

І

С

І

С

 

Грудень 2014

географія

Березень 2017

Туристичний – 3 год.

 

14.

Брильов Олександр Анатолійович

04.06.1963

учитель

Неповна вища

Донецький спортивний технікум 1983

фізкул

04.12

1983

35

Фіз.культ

Захист Віт

9тр

Травень

2013

Фіз..культ.

Захист Віт.

Березень 2014

Спортивні секції – 5 год.

 

15.

Дугельний Дмитро Анатолійович

09.09.1981

учитель

Вища

Слов’янський педінститут 2003

Труд.н

ОБЖ

креслення

15.08.

2000

16

Труд.нав

Креслення

ОБЖ

 

Фіз..культ

На дому

І

С

І

С

С

Червень

2013

Труд.навч.

Креслення

Вересень 2015 Основи здор.

Березень 2013

Умілі руки - 2 год

 

16

Лях Марина Петрівна

17.09.1977

Учитель

Психолог

(0.5)

Вища

Слов’янський пед.університет 2009

Донецький держ.університ 2012

 

Труд. навча

 

Психолог

 

31.08.

1998

01.09.

2012

18

Технології

психолог

Малювання

На дому

І

ІІ

С

С

Вересень 2015 р

Технології

 

Березень 2016

Березень

2017

Студія екологічного дизайну – 2 год.

 

17

Леонов Віктор Михайлович

06.08.1940

учитель

Вища

Волгоградський держпедінст

1968

Фізика. Трудове навчання

2017

45

Фізика

математика

І

С

Вересень 2017

Березень 2012

 

 

18

Кулікова Валентина Андріївна

11.05.1952

Учитель

Вища

Донецький університет

1975

Хімія, біологія

2017

42

Хімія

Ін.хімія

І

І

 

 

 

 

19

Перекотій Дар’я Миколаївна

21.09.1992

Учитель

Виховат

Неповна вища

Донецьке музичне училище 2013

Музика

01.09.

2014

3

Музика

9тр

 

 

Хоровий – 2 год.

Донбаський  державний педагогічний університет ІІ курс

20

Дугельна Любов Сафронівна

01.01.1952

бібліот

Вища

Артемівське

 Педучилище 1970

Виховат

01.09.

2001

16

 

 

 

 

«Бібліотечний»