Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради

   

No results found.


News
May 23, 2024
#ДеньГероїв Сьогодні у День Героїв ми вшановуємо всіх наших захисників та захисниць. Для учнів Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено виховні години. Низько вклоняємося всім, хто власне життя віддав за побратимів, за нашу націю та незалежність держави. Герої України, ми дякуємо Вам за кожен новий прожитий день. Слава Героям України!
May 17, 2024
17.05.2024 року для учнів 1-11 класів Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради провідним інспектором відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Покровського районного управління Головного управління ДСНС України у Донецькій області Клімовим Максимом Володимировичем було проведено «Єдиний урок з безпеки», під час якого було роз’яснено вчителям та учням основні правила поведінки у випадку отримання сигналу «Повітряна тривога» , які бувають види мін та вибухонебезпечних предметів, учасники заходу обговорили правильність дій при їх виявленні.
May 17, 2024
Цього року 18 і 19 травня Україна вшановує два трагічні пам’ятні дні, пов’язані зі злочинами комуністичного тоталітарного режиму. Для учнів Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів вчитель історії Іваненко Д.М. провела виховні години. 80-ті роковини депортації кримськотатарського народу з території Кримського півострова радянським тоталітарним режимом. Цього дня,1944 року розпочалася спецоперація військ НКВД зі звільнення Кримського півострова від корінного населення. Загалом за три дні з Криму вивезли понад190 тисяч кримських татар. Також у 1944-му з півострова депортували понад 40 тисяч болгар, вірмен, греків, турків і ромів. День пам’яті жертв політичних репресій. Відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року на вшанування десятків тисяч людей, розстріляних комуністичним режимом, сотень тисяч кинутих у в’язниці й табори, на заслання чи примусове психіатричне лікування. Кількість цих мучеників Україні досі неможливо підрахувати.