Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької обл.
 
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області

Освітньо-кваліфікаційний рівень вчителів

Освітньо-кваліфікаційний рівень вчителів

 

 

   Список  педпрацівників   Криворізької   ЗОШ І-ІІІ ступенів 2017-2018 н.р.

  У школі класів ___11__           Всього учнів___139____

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Рік народження

Посада

Освіта

(вища,

базова вища,

неповна вища)

Назва навчального закладу, що закінчив,рік закінчення

Спеціальність за дипломом

З якого часу працює

Пед. стаж

Який предмет викладає

Категорія

Курси (який рік, місяць, предмет)

Атестація (рік, місяць)

Гуртки (який, скільки годин)

Заочне навчан

ня( назва закладу, курс)

1

Брильова Наталя

Миколаївна

02.01.1960

Учитель директор

Вища

Харківський

пед.інститут 1982

Біологія

Хімія

15.08.

1982

35

Біологія

Індивід

Факульт

В

В

В

Жовтень

2015

Біологія

Березень 2014

 

 

2

Шевчук Людмила Олександрівна

10.06.

1982

Завуч з навчально-виховної роботи

Вища

Слов’янський державний педуніверситет

2004

Вчитель української мови та літератури та зарубіжної літератури

01.09

2000

15

Українська мова та література

І

01.12.2012 Стажування вчителів суспільно-гуманітарного циклу

2016, березень

 

 

3.

Сівкова Марина Олександрівна

23.09.

1981

Завуч з виховної роботи

 

Вища

Слов’янський державний пед.університет 2009

Бердян

ський

держ.

пед. універ

Дошкільне виховання

Практичний психолог

Історія

27.08.

2014

16

Історія

Право

Індивід.

С

2016 Жовтень

Завуч ВР

2017

Березень ЗавучВР

 

.

 

4.

Дугельна Олена Миколаївна

02.12.

1978

Учитель початкових класів

Вища

Донецький інститут соціальної освіти 2002

Учитель початк. кл

15.08.

2001

18

4 клас

Худ.культ

На дому

Вих ГПД

І

С

С

С

Листопад

2014

Поч. класи

Березень 2014

 

 

5.

Сисенко Любов

Михайлівна

05.09.

1965

Учитель початкових класів

Вища

Слов’янський пед.інститут 1989

Початк

класи

 

01.09.

1986

30

1кл.

На дому

Вих ГПД

І

С

С

Грудень

2015

Поч. класи

Березень 2017

 

 

6.

Броваренко Валентина Петрівна

05.01.

1950

Учитель початкових класів

9тр

Ялтинське педагогічне училище

Учитель початк. кл

1969

48

3кл.

На дому

9тр

9тр

02.03.2002

Поч.класи

Березень 2002

«Український фольклор»

1 год

 

7.

Матвієнко Світлана Анатоліївна

20.11.

1973

Учитель початкових класів

Вища

Краматорський економіко-гуманітарний інститут 2004

 

Учитель початк. кл,

2017

 

2кл.

В

Серпень

2017

2017

«Умілі руки» 1 год

Худ-естет

 

8.

Єрмоленко Валентина Петрівна

17.11.1950

Учитель

 

Вища

Донецький університет 1973

Укр.м

Укр.л

15.08

1977

43

Укр.мов

На дому

 

І

І

Вересень

2015

Ук.мова

Листопад 2014

Навч.надом

Березень 2017

 

 

9.

Москаленко Світлана Петрівна

17.12.1969

учитель

 

Вища

Горлівський інститут іноз мов 1992

Анг.м

Німец

01.09.

2007

24

Англ.мов

Індивід.

 

В

В

2016 Жовтень

Березень 2016

 

 

10.

Савіна Олена Сергіївна

22.05.1983

учитель

Вища

Слов’янський пед.університ.

2005

Рос мова, зар.літ, укр.мова та літ

2017

 

Зар.літ

Рос.мов

Індивід

факульт.

С

С

С

С

Жовтень

2015

Рос.мова

Зар.літ

 

Театральний 1 год.

 

11.

Кукочка Андрій Миколайович

23.02.1960

Майстер виробнавч

Вища

Ворошиловградський сільгосп.інститут 1985

Інженер-механік

02.01.

2001

16

майстер

технології

інформант

 

Спец.

Вересень

2013

Інформатика

2010Червень

Технології

 

Березень 2014

 

 

12.

Єрмоленко Валентина Федорівна

12.12.1949

учитель

Вища

Криворізький  державний педагогічний інститут 1972

Математика

Фізика

2017

38

Математик

 

ІІ

Грудень  2012

Березень 2012

 

 

13

Громило Валентин Володимирович

20.09.1956

учитель

Вища

Ставропільськийпед.інститут 1985

Географія

біологія

 

15.08

1985

30

Географія

Природоз.

Біологія

Індивід.прир

Індивбіол.

Інд. геог

Підвез.

І

І

С

І

С

І

С

 

Грудень 2014

географія

Березень 2017

Туристичний – 3 год.

 

14.

Брильов Олександр Анатолійович

04.06.1963

учитель

Неповна вища

Донецький спортивний технікум 1983

фізкул

04.12

1983

35

Фіз.культ

Захист Віт

9тр

Травень

2013

Фіз..культ.

Захист Віт.

Березень 2014

Спортивні секції – 5 год.

 

15.

Дугельний Дмитро Анатолійович

09.09.1981

учитель

Вища

Слов’янський педінститут 2003

Труд.н

ОБЖ

креслення

15.08.

2000

16

Труд.нав

Креслення

ОБЖ

 

Фіз..культ

На дому

І

С

І

С

С

Червень

2013

Труд.навч.

Креслення

Вересень 2015 Основи здор.

Березень 2013

Умілі руки - 2 год

 

16

Лях Марина Петрівна

17.09.1977

Учитель

Психолог

(0.5)

Вища

Слов’янський пед.університет 2009

Донецький держ.університ 2012

 

Труд. навча

 

Психолог

 

31.08.

1998

01.09.

2012

18

Технології

психолог

Малювання

На дому

І

ІІ

С

С

Вересень 2015 р

Технології

 

Березень 2016

Березень

2017

Студія екологічного дизайну – 2 год.

 

17

Леонов Віктор Михайлович

06.08.1940

учитель

Вища

Волгоградський держпедінст

1968

Фізика. Трудове навчання

2017

45

Фізика

математика

І

С

Вересень 2017

Березень 2012

 

 

18

Кулікова Валентина Андріївна

11.05.1952

Учитель

Вища

Донецький університет

1975

Хімія, біологія

2017

42

Хімія

Ін.хімія

І

І

 

 

 

 

19

Перекотій Дар’я Миколаївна

21.09.1992

Учитель

Виховат

Неповна вища

Донецьке музичне училище 2013

Музика

01.09.

2014

3

Музика

9тр

 

 

Хоровий – 2 год.

Донбаський  державний педагогічний університет ІІ курс

20

Дугельна Любов Сафронівна

01.01.1952

бібліот

Вища

Артемівське

 Педучилище 1970

Виховат

01.09.

2001

16

 

 

 

 

«Бібліотечний»