Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької обл.

   


Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

 Новости
08.05.2018
8 травня – День пам’яті та примирення. В цей день в усій Україні, та й у Європі, згадують про загиблих у Другій світовій війні, дякують їм за те, що ми живемо у мирі. Ми повинні пам’ятати про цю війну та її героїв, щоб не повторити НІКОЛИ БІЛЬШЕ. До цього дня в нашій школі пройшло багато заходів пам’яті. Педагоги та учні школи взяли участь у впорядкуванні пам’ятників загиблим воїнам у селі Криворіжжя та Ново-Криворіжжя. У всіх класах пройшли уроки мужності «Вклонімося великим тим рокам!», історичні години «Українська Друга світова». Учитель історії, класні керівники розповідали про визначну роль та жертовність нашого народу у Другій світовій війні, його внеску у здобуття перемоги антигітлерівською коаліцією над нацизмом та визволення Європи, готовність сучасних українців до збройного захисту незалежності та територіальної цілісності своєї країни. Бібліотекарем школи та сільським бібліотекарем було організовано книжкову виставку «Поки горить свічка – не згасне пам'ять». 8 травня учні школи взяли активну участь у проведенні загальносільського мітингу, після якого в актовій залі школи відбувся святковий концерт. Звучали патріотичні вірші, пісні та танці повоєнних років. У кінці свята відбулося поминання загиблих воїнів у Другій світовій війні. Спонсори свята Тов. «Рута Плюс» приготували та роздали кожному присутньому на святі солодкі духові пироги з повидлом.
05.05.2018
Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. взяла участь у Всеукраїнській інформаційно-профілактичній акції “Відповідальність починається з мене”. Метою акції є підвищення усвідомленості та інформування населення України щодо ведення здорового способу життя, підвищення соціальної активності й зміцнення здоров'я, формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом. 5 травня був проведений День здоров’я. Для учнів 1-4 класів проведені естафета, дискотека, розважальні конкурси та конкурс малюнку на асфальті. Учні 5-11 класів разом зі своїми вчителями виїхали шкільним автобусом до села Зелене. Програма була насиченою: екскурсія до рекреації півонії тонколистої, занесеної до Червоної Книги України, різноманітні спортивні змагання, смачний куліш у виконанні шеф-кухара, учителя фізики Леонова В.М., відкриття купального сезону. Цей день для всіх залишив незабутні враження, позитивні емоції, чудові світлини.
27.04.2018
Протокол педагогічної ради "Про вибір та замовлення підручників для 5,10 класів закладів загальної середньої освіти
26.04.2018
Кожного року 26 квітня ми перегортаємо сторінку пам’яті Чорнобиля. Дзвонять в наших душах чорнобильські дзвони, нагадуючи про біду, яка ніколи не повинна повторитися. Минуло багато рокiв, а чорний день аварії на Чорнобильській АЕС продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто народився пiзнiше. Цей день не минув безслiдно; вiн буде завжди об’єднувати всiх одним спогадом, одним сумом, однiєю надiєю. 26 квітня для 1-4 класів пройшли виховні години "Чорнобиль – наша пам'ять і пересторога». Для учнів 5-11 класів у шкільній бібліотеці пройшла демонстрація документальних, художніх відеофільмів на «чорнобильську» тематику «Чорні крила біди», «Дзвони тривоги» та інші , книжкова виставка-реквієм «Чорна трагедія на кольоровій землі»
25.04.2018
На виконання Указу Президента України «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 - 1921 років» від 22.01.2016 № 17, згідно з планом заходів з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та вшанування пам’яті її учасників на період до 2021 року, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26.10.2016 № 777-р. в Криворізькій ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено: історичний вісник «Із 100-річної давнини 1917 року…», бесіди «Початок Української Революції», урок-пам’яті «Вірність історичній правді: значення Української революції 1917-1921 років»,урок-аукціон «Історичні уроки Української революції». В шкільній бібліотеці організовано виставку літератури з описом подій Української революції 1917-1921 років: «Сторінками Української революції», «Подія ця пройшла по їхніх долях: Українська революція 1917-1921 років у художніх творах».
16.04.2018
13 квітня 2018 року у Криворізькій ЗОШ І-ІІІ ступенів була проведена позапланова перевірка щодо додержання (виконання) вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки. Перевірку здійснював майор служби цивільного захисту 19 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області Бєляєв Іван Євгенійович. Відбулося відпрацювання евакуації учасників навчально-виховного процесу на випадок виникнення пожежі.Був оцінений порядок дій учасників під час евакуації, проведено лекцію про пожежну та протимінну безпеку та практичний захід :" Правила користування вогнегасником ВП-9".