Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької обл.
 
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області

Новости


14.06.2018
День правових знань До річниці Конституції України в пришкільному таборі відпочинку "Дитяча оселя"
День правових знань До річниці Конституції України в пришкільному таборі відпочинку "Дитяча оселя"

08.06.2018
Випускний вечір у 9 класі "Дитинства місячна соната"
8 червня 2018 року відбулося чудове свято з нагоди закінчення дев’ятикласниками базової школи. Вони пройшли нелегку дорогу і дочекались цього дня. Позаду був навчальний рік, ДПА. Більшість з них продовжать навчання в 10 класі, а деякі вже покинуть рідні стіни школи. Їх було не впізнати: урочисті, гарні, відчувши себе дорослими, вони заходили в актову залу школи. Розпочала свято директор школи Брильова Наталя Миколаївна. Вона привітала випускників зі святом, побажала їм гарної долі, удачі, досягнення поставлених цілей та бути вдячними батькам та вчителям, котрі вкладали у них душу. Наталя Миколаївна вручила випускникам свідоцтва про базову освіту. Дугельна Ольга отримала свідоцтво з відзнакою. Випускники школи подарували казковий вальс, який з перших секунд заполонив глядачів та змусив їх аплодувати стоячи, театралізовану сценку,слова вдячності учителям та батькам за чудові роки життя прожиті разом.

08.06.2018
Потреба закладів закладів загальної середньої освіти в підручниках 5, 10 класах
а

06.06.2018
У пришкільному таборі відпочинку Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів «Дитяча оселя» Олімпійський День.
6 червня 2018 року у пришкільному таборі відпочинку Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів «Дитяча оселя» проведений Олімпійський День. Захід розпочався з веселої активної зарядки, на якій діти отримали великий заряд бадьорості та позитиву. Після сніданку, підхопивши гарні емоції дітей, учитель фізичної культури школи Брильов О.А. організував спортивно-розважальну програму «Спритні, грайливі, кмітливі». Діти розділилися на дві команди – вони стрибали, грали з м’ячем та виконували різноманітні спортивні завдання. Наступними були змагання з міні-футболу, та просвітницькі хвилинки щодо формування здорового способу життя . Усі заходи були спрямовані на те, щоб кожен із учасників мав змогу ще раз пригадати, що здоров’я людини – безцінний дар, тому ставитись до нього треба бережливо.

05.06.2018
ДЕНЬ ПРИРОДИ у Криворізькому таборі відпочинку
Із життя дитячого табору відпочинку "Дитяча оселя" Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів..ДЕНЬ ПРИРОДИ.Виховання любові до природи, до рідної землі є одним із найважливіших завдань сучасної педагогіки.Один із днів у пришкільному таборі відпочинку "Дитяча оселя" був присвячений спілкуванню з природою.Розпочався день з виховної бесіди по правилам поведінки у природі, поводження з невідомими рослинами та грибами.Згодом учні відвідали місцевий водоспад,розглядали природні об'єкти за допомогою бінокля, вивчали різноманітність флори та фауни Добропільського району.Закінчився день практичною роботою з папіром: виготовлення об'ємного виробу-Мухомор.

01.06.2018
у Криворізькій ЗОШ відкрився літній табір відпочинку «Дитяча оселя»
Чого біля школи гуртуються діти, Нарядні й веселі, ніхто не сумний? Бо розпочалося справжнісіньке літо, Відкрив свої двері і табір шкільний. 01 червня 2018 року у Криворізькій ЗОШ відкрився літній табір відпочинку «Дитяча оселя». Збір – знайомство в загоні розпочалося з подорожі у країну гри, де діти ознайомилися з різноманітними іграми, вчилися бути відповідальними, справедливими, згуртованими, дружелюбними та відчувати себе одним колективом. Попереду вихованців чекають ще цікавіші змагання, конкурси та розваги, що забезпечують розвиток творчого потенціалу дітей, охорону і зміцнення їхнього здоров'я, профілактику захворювань , заняття їх фізичною культурою, спортом і туризмом, формування навичок здорового способу життя.

Все новости

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!