Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької обл.

   


We welcome you to our site!


News
Feb 22, 2018
22 лютого до Міжнародного дня рідної мови для учнів 5-7 класів учитель української мови та літератури Єрмоленко В.П. провела вікторину «О слово рідне, хто без тебе я?». Діти показали гарний результат в бліц-опитуванні, відгадували загадки, читали скоромовки, складали сенкани про мову. Учні 8-11 класів написали диктант єднання. Всі з нетерпінням чекають результатів.
Feb 21, 2018
21 лютого у бібліотеці школи пройшов урок "Мови чисте джерело". Учні розповідали вірші,слухали українські пісні, ознайомилися зі скорботним календарем української мови.
Feb 21, 2018
21 лютого 2018 року наша школа взяла активну участь в ІІІ обласному фестивалі етнічних та національних мов і культур «Мови різні, душа одна» в м.Краматорську, на якій були представлені виставки робіт учнів та вчителів школи: Дугельного Д.А., Лях М.П., Сівкової М.О.,Матвієнко С.А. Васьковських Ірини та доньки Софії, Деревенця В., Броваренка І., Броваренко А., Дугельної О., майстер-клас повара школи Чумаченко Є.М. та її помічниць Карманець А., Широких А. Додому повернулися з дипломами переможців. Вітаємо наших дипломантів!
Feb 20, 2018
20 лютого у Криворізькій ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні.У 5-11 класах відбулися уроки мужності «Воїни світла в наших серцях»,виставка літератури ,присвячена Героям Небесної Сотні, флешмоб «Свічка пам’яті», а також показ документальних фільмів «Зима, що нас змінила», »Революція Гідності», присвячених історичним подіям в Україні(листопад 2013-лютий 2014 року).
Feb 19, 2018
У субботу 17 лютого учителі та учні Криворізької ЗОШ взяли активну участь у загальносільському святі «Масляна» . Торгували смачною випічкою, танцювали, співали, водили хороводи, каталися на конях, змагалися на спритність, силу, винахідливість. Прощавай, зимо!
Feb 15, 2018
15 лютого у світлиці Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів, в рамках реалізації проекту «Схід – Захід разом» ,відбувся поетичний марафон, на який завітав гість – поет, громадський активіст з міста Судова Вишня, що на Львівщині, Василь Іванович Сюмак. Автор власних віршів та виконавець віршів своїх земляків висловив свої думки про сучасні події в Україні. Лунали вірші українських поетів ( як класиків так і сучасних), а також вірші наших поетів земляків: Михайла Рекуна, Карманець Раїси Миколаївни, учителів нашої школи Валентини Петрівни Броваренко, Валентини Федорівни Єрмоленко.