Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької обл.
 
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області

News

News: 112
Oct 16, 2018

Проведення інформаційної кампанії з протидії торгівлею людьми

18 жовтня – Європейський день боротьби із торгівлею людьми
Oct 12, 2018

День захисника України

День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва
Sep 21, 2018

Міжнародний день миру

Міжнародний день миру
Sep 18, 2018

Всеукраїнська освітня кампанія «Голуб миру» під гаслом «Право на мир – 70-та річниця Загальної декларації прав людини»

З метою відзначення Міжнародного дня миру Представництво Організації Об’єднаних Націй в Україні за сприяння Міністерства освіти і науки України 21 вересня 2018 року проводить Всеукраїнську освітню кампанію «Голуб миру» під гаслом «Право на мир – 70-та річниця Загальної декларації прав людини».
Sep 10, 2018

Урочиста лінійка з нагоди відкриття Олімпійського тижня

10 вересня 2018 року у Криворізькій ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшла урочиста лінійка-відкриття Олімпійського тижня у школі
Sep 8, 2018

Районні змагання з міні-футболу.

Районні змагання з міні-футболу.
Sep 7, 2018

День визволення Донбасу від німецько – фашистських загарбників.

День визволення Донбасу від німецько – фашистських загарбників.
Sep 5, 2018

Вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років в Україні, масові штучні голоди 1921-1923 років та 1946-1947 років в Україні

У зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років, масові штучні голоди 1921-1923 років та 1946-1947 років в Україні, вшанування пам’яті їх жертв, а також сприяння вивченню історії України, вихованню у громадян, насамперед учнівської молоді, патріотизму та толерантності в Криворізькій ЗОШ І-ІІІ були проведені тематичні уроки історії для учнів середньої та старшої школи тематичні уроки історії України "«Є пам’ять, якій не буде кінця »
Sep 3, 2018

Перший дзвінок

Третього вересня шкільне подвір’я Криворізької ЗОШ І-ІІ ст. знову наповнились веселим гамором, і школа радо зустрічала святково одягнених і усміхнених школярів. Хтось з них прийшов до рідної школи в друге, втретє, вчетверте…ну а хтось – востаннє чи перше. Це свято є завжди дуже хвилюючим і зворушливим для вчителів батьків і, звичайно ж, учнів. На святі панувала затишна та тепла атмосфера. Директор школи, Брильова Н.Н. привітала усіх присутніх зі святом та з початком нового навчальго року. Також вона вручила нагороди та подяки учням, які у минулому навчальному році мали вагомі здобутки в навчанні і брали активну участь у житті школи. Особливим це свято стало і для наших першокласників. Адже у їхньому житті відкрито нову сторінку, де все вперше – перший дзвоник, перша вчителька, перший урок. І не дивно, що саме їм, першокласникам, адресовані цього дня найтепліші слова. Віршами, танцями та піснями вітали наймолодших школярів і їх старші колеги.
Aug 24, 2018

День Незалежності України

День Незале́жності України — державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою створення держави Україна в її сучасному вигляді.