Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької обл.
 
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області

News


Jan 29, 2020
БІЙ ЗА МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ: 29 СІЧНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ПОЛЕГЛИХ У БОЮ ПІД КРУТАМИ
Крути – бій за майбутнє. 29 січня 1918 р. наші добровольці стримали наступ більшовиків на Київ. Україна стала можливою завдяки армії.

Jan 27, 2020
Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту
Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року резолюцію № 60/7. Ініціаторами ухвалення документа були Ізраїль, Канада, Австралія, Росія і США, а співавторами - ще понад 90 держав. "Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження", - йдеться у ній. Резолюція проголошує Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня

Jan 22, 2020
Соборна Україна нині незалежна, Як квітка синьо-жовта розцвіла. І не згубилася людська любов безмежна До України-неньки і її буття, Що упродовж віків нам мрію дарувала Й наснагу іти до вільного життя.
День собо́рності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.

Dec 13, 2019
ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС
День пам'яті в Україні. Відзначається щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

Dec 10, 2019
Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення «Загальної декларації прав людини»
Мета уроку- поглибити та розширити знання учнів про права людини та громадянина, ознайомити із Загальною декларацією прав людини, яка визначила основні міжнародно – правові стандарти прав людини , назвати і дати коротку правову характеристику про права людини, складовою частиною яких стала Загальна декларація прав людини. Ознайомити учнів із групами прав людини, вказати на обов’язкове їх дотримання всіма громадянами України, що є одним із конституційних обов’язків.

Dec 6, 2019
100-річчя Першого зимового походу Армії УНР
Сто років тому розпочався Перший зимовий похід армії УНР 1919-1920 років. Похід тривав рівно п’ять місяців — з 6 грудня 1919 по 6 травня 1920 років — і став однією з найбільш героїчних і успішних бойових операцій часів Української революції 1917-1921 років.

All news
We welcome you to our site!