Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької обл.
 
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області

ІННОВАЦІЙНИЙ КАМПУС НТУ ХПІ
Відеоінструкція для вступу 2019
News


Jun 14, 2019
День батька в пришкільному таборі відпочинку "Дитяча оселя"
День батька — щорічне свято на честь татусів, що відзначається в більшості соціально розвинутих країн. В Україні День батька відзначається в третю неділю червня

Jun 13, 2019
Квест-гра "Конституція-основний закон нашої держави" в пришкільному таборі відпочинку "Дитяча оселя"
28 червня наша країна відзначає День Конституції.Багато років тому в Україні було прийнято Основний Закон держави. Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету. Щоб ознайомити дітей з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України,вихователі пришкільного табору відпочинку "Дитяча оселя" провели квест-гру "Конституція-основний закон нашої держави"

May 16, 2019
День вишиванки
Всесвітній день вишѝванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день).У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

May 9, 2019
День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Мітинг присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

May 8, 2019
День пам'яті та примирення
Літературно-музична композиція "Пам'ятаємо.Перемагаємо", присвячена Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

May 6, 2019
Тиждень безпеки дорожнього руху
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

All news
We welcome you to our site!